ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
   

kipos edem banner

   

 

diaitites01

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ    2017/2018  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    21H  
                 
ΣΑΒΒΑΤΟ   24/3/18 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ  Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΑΣ ΚΑΤΩ ΠΥΡΓΟΣ - ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ ΤΑΛΑΣ 15:30 ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΝΤΡΕΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΣΤΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ST GEORGES F.C. vs ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ MAIN PLAY 15:30 ΡΑΦΑΗΛ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 15:30 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΖΑΒΡΟΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ vs Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 15:30 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΤΡΙΤΖΙΩΤΗΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ ΠΟΓΙΑΤΖΕΑΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΣΑΒΒΑΣ ΠΕΤΡΟΥ
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ vs Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ ΜΑΝΔΡΙΩΝ 15:30 ΘΩΜΑΣ ΔΙΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΒΙΟΥ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ   25/3/2018 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ  Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ vs ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 ΜΑΝΔΡΙΩΝ 16:30 ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΘΩΜΑΣ ΔΙΑΚΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
                 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ    2017/2018  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    16Η  
                 
ΚΥΡΙΑΚΗ   25/3/2018 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ  Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ -- Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ ΠΟΛΕΩΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Χ΄΄ΝΙΚΟΛΑΣ
Α. Σ. ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ -- Α.Ε.Ν. ΤΙΜΗΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 16:30 ΣΤΕΛΙΟΣ ΖΑΓΓΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΤΡΙΤΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΤΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑ
   

alexander college banner 2alexander college banner 2

   

Φωτογραφικό Αρχείο

   

logo zaggoulos

   

Α' Κατηγορία 2018-2019  

   

coffeebrands banner

   

pasalimani banner

   

Β' Κατηγορία 2018-2019  

   

TASTY LOGO

   

logo vector pantone

   

Σαν Σήμερα  

Σάββατο, 11 Δεκεμβρίου 2010
Α.Ε. Κοίλης 3:3 Αγαπήνωρας/Κίνηση
ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς 3:0 Ένωση Μεσόγης/Μέσα Χωριό
Α.Ε. Αμπελίτης 2:1 Α.Ε.Ν. Τίμης
Μιλτιάδης Τάλας 2:4 Ποσειδώνας Γιόλου
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 3:0 Α.Ε. Πωμού
Κυριακή, 11 Δεκεμβρίου 2011
Αναγέννηση/Ελπίδα 3:0 Ποσειδώνας Γιόλου
Warriors F.C. 2:4 Κ.Ν. Περιστερώνας
Α.Σ. Αναρίτας 0:6 St. Georges F.C.
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 3:0 ΑΕΤΟΣ Πάφου
Α.Ε. Πωμού 0:3 Α.Π.Ο. Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας
Δημητράκης Αργάκας 3:0 Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας
Δικέφαλος Θελέτρας 0:4 Προμηθέας Μουτταλλου
Κυριακή, 11 Δεκεμβρίου 2016
Α.Ε. Παναγιάς 1:2 St. Georges F.C.
Α.Ε.Ν. Τίμης 1:1 Δικέφαλος Θελέτρας
Ακρίτας Χλώρακας Β 2015 2:1 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου
Α.Π.Ο. Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 0:2 Αναγέννηση/Ελπίδα
Δευτέρα, 11 Δεκεμβρίου 2017
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 2:3 Αφροδίτη Γεροσκήπου
   
© 2011 Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Αγροτικών Σωματείων Πάφου