ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
   

logo vector pantone george xenia

   

logo vector pantonelogo vector pantone

   

 

diaitites01

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ    2017/2018  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    21H  
                 
ΣΑΒΒΑΤΟ   24/3/18 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ  Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΑΣ ΚΑΤΩ ΠΥΡΓΟΣ - ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ ΤΑΛΑΣ 15:30 ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΝΤΡΕΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΣΤΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ST GEORGES F.C. vs ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ MAIN PLAY 15:30 ΡΑΦΑΗΛ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 15:30 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΖΑΒΡΟΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ vs Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 15:30 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΤΡΙΤΖΙΩΤΗΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ ΠΟΓΙΑΤΖΕΑΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΣΑΒΒΑΣ ΠΕΤΡΟΥ
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ vs Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ ΜΑΝΔΡΙΩΝ 15:30 ΘΩΜΑΣ ΔΙΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΒΙΟΥ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ   25/3/2018 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ  Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ vs ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 ΜΑΝΔΡΙΩΝ 16:30 ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΘΩΜΑΣ ΔΙΑΚΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
                 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ    2017/2018  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    16Η  
                 
ΚΥΡΙΑΚΗ   25/3/2018 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ  Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ -- Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ ΠΟΛΕΩΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Χ΄΄ΝΙΚΟΛΑΣ
Α. Σ. ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ -- Α.Ε.Ν. ΤΙΜΗΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 16:30 ΣΤΕΛΙΟΣ ΖΑΓΓΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΤΡΙΤΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΤΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑ
   

Φωτογραφικό Αρχείο

   

ppa autocrash ltd banner

   

Α' Κατηγορία 2018-2019  

   

pasalimani banner

   

Β' Κατηγορία 2018-2019  

   

Σαν Σήμερα  

Σάββατο, 17 Οκτωβρίου 2009
Κισσός 4:4 Ποσειδώνας Γιόλου
Α.Π.Ο.ΕΛ. Πάφου 2:0 ΑΠΕ/Αετός Αγ. Μαρινούδας
Δικέφαλος Θελέτρας 1:4 ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας
Α.Σ. Αναρίτας 0:8 Αγαπήνωρας/Κίνηση
Αναγέννηση/Ελπίδα 7:0 Κ.Ν. Άρμου
Ένωση Μεσόγης/Μέσα Χωριό 0:1 Δημητράκης Αργάκας
Κυριακή, 17 Οκτωβρίου 2010
Κίνηση Νέων Έμπας 8:2 Μιλτιάδης Τάλας
Δικέφαλος Θελέτρας 6:1 Α.Ε.Ν. Τίμης
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 2:2 Κ.Ν. Άρμου
Α.Σ. Αναρίτας 2:4 ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς
Κ.Ν. Περιστερώνας 3:0 Ένωση Μεσόγης/Μέσα Χωριό
Α.Π.Ο.ΕΛ. Πάφου 0:3 St. Georges F.C.
ΑΠΕ/Αετός Αγ. Μαρινούδας 0:3 ΠΑΣ Χολετριών
Σάββατο, 17 Οκτωβρίου 2015
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 0:3 Μιλτιάδης Τάλας
Α.Ε.Ν. Τίμης 0:7 Αναγέννηση/Ελπίδα
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 2:0 Α.Ε. Αμπελίτης
Προμηθέας Μουτταλλου 6:1 Κ.Ν. Άρμου
Γεροσκήπου F C 3:0 Ποσειδώνας Γιόλου
   
© 2011 Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Αγροτικών Σωματείων Πάφου