ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
   

logo vector pantone george xenia

   

logo vector pantonelogo vector pantone

   
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ    2011/2012  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    18Η
ΣΑΒΒΑΤΟ     4/2/12    ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ  Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α.Ε. ΠΩΜΟΥ--ΑΓΑΠΗΝΟΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 15.00 ΑΧΜΕΤ ΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΤΣΑΛΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ--ΠΑΣ ΧΟΛΕΤΡΙΩΝ ΤΑΛΑΣ 15.00 ΠΑΝΙΚΟΣ ΚΑΛΟΖΩΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ ΖΑΒΡΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ--ΚΙΝΗΣΗ Ν. ΕΜΠΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 15.00 ΤΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΚΥΡΙΑΚΗ     5/2/12 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ  Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΘΕΛΕΤΡΑΣ--ΠΑΟΚ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΚΟ 10.30 ΑΝΤΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Χ΄΄ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
Α.Ε. ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΣ--ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΣ 15.00 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΑΧΜΕΤ ΑΛΗ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΥΪΔ
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓ.ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ--ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 15.00 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΤΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΖΑΒΡΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΡΓΑΚΑΣ--Κ.Ν. ΑΡΜΟΥΣ ΠΟΛΕΩΣ 15.00 ΣΤΕΦΑΝΟΣ Χ΄΄ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΤΡΙΤΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Χ΄΄ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ    2011/2012  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    16Η
ΣΑΒΒΑΤΟ     4/2/12    ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ  Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ--Α.Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ ΑΜΠΕΛΙΤΗ 15.00 ΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΤΣΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
WARRIOS F.C.--Κ.Ν. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΤΣΑΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΚΟ 15.00 ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΦΟΥ--ΑΕΤΟΣ ΠΑΦΟΥ Γ.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ 15.00 ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΤΖΙΑΣ ΠΟΛΥΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΥΡΓΟΣ ΤΥΛΛΗΡΙΑΣ--Κ.Ν. ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑΣ ΠΥΡΓΟΥ 15.00 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΤΡΙΤΖΙΩΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΙΣΤΕΝΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΛΑΔΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ     5/2/12 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ  Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ST GEORGES F.C.--ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ MAIN PLAY  15.00 ΚΩΣΤΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΔΗΣ
   

Φωτογραφικό Αρχείο

   

ppa autocrash ltd banner

   

Α' Κατηγορία 2018-2019  

   

pasalimani banner

   

Β' Κατηγορία 2018-2019  

   

Σαν Σήμερα  

Σάββατο, 17 Οκτωβρίου 2009
Κισσός 4:4 Ποσειδώνας Γιόλου
Α.Π.Ο.ΕΛ. Πάφου 2:0 ΑΠΕ/Αετός Αγ. Μαρινούδας
Δικέφαλος Θελέτρας 1:4 ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας
Α.Σ. Αναρίτας 0:8 Αγαπήνωρας/Κίνηση
Αναγέννηση/Ελπίδα 7:0 Κ.Ν. Άρμου
Ένωση Μεσόγης/Μέσα Χωριό 0:1 Δημητράκης Αργάκας
Κυριακή, 17 Οκτωβρίου 2010
Κίνηση Νέων Έμπας 8:2 Μιλτιάδης Τάλας
Δικέφαλος Θελέτρας 6:1 Α.Ε.Ν. Τίμης
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 2:2 Κ.Ν. Άρμου
Α.Σ. Αναρίτας 2:4 ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς
Κ.Ν. Περιστερώνας 3:0 Ένωση Μεσόγης/Μέσα Χωριό
Α.Π.Ο.ΕΛ. Πάφου 0:3 St. Georges F.C.
ΑΠΕ/Αετός Αγ. Μαρινούδας 0:3 ΠΑΣ Χολετριών
Σάββατο, 17 Οκτωβρίου 2015
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 0:3 Μιλτιάδης Τάλας
Α.Ε.Ν. Τίμης 0:7 Αναγέννηση/Ελπίδα
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 2:0 Α.Ε. Αμπελίτης
Προμηθέας Μουτταλλου 6:1 Κ.Ν. Άρμου
Γεροσκήπου F C 3:0 Ποσειδώνας Γιόλου
   
© 2011 Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Αγροτικών Σωματείων Πάφου