ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
   

kipos edem banner

   
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Α΄   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ   2014/2015 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   7Η  
  ΣΑΒΒΑΤΟ     22/11/2014 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
  Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΣ--ΚΟΛΩΝΗ/ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C. ΑΡΜΟΥΣ 14.30 ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
  Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ--ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ ΑΜΠΕΛΙΤΗ 14.30 ΤΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΑΧΜΕΤ ΑΛΗ ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ
  Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ--Α.Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ ΜΑΝΔΡΙΩΝ 14.30 ΚΩΣΤΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ--ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 14.30 ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΝΤΡΕΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΥΡΠΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  Α. Ε. Ν. ΧΛΩΡΑΚΑΣ--ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΧΛΩΡΑΚΑΣ 14.30 ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΤΣΑΛΗΣ ΑΝΤΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
  ΚΥΡΙΑΚΗ     23/11/2014 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
  ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ--ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 14.30 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΑΧΜΕΤ ΑΛΗ ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ
               
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   B΄   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ   2014/2015 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   5Η  
  ΣΑΒΒΑΤΟ     22/11/2014 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
  Κ.Ν. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΤΣΑΔΑΣ--Α.Ε. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΣΠΟΡΤΙΒΟ 14.30 ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΟΥΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΠΕΤΡΟΥ  
  Α.Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.--Α.Π.Ο.Π. ΛΕΜΠΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΠΑΦΟΥ 14.30 ΣΤΕΛΙΟΣ ΖΑΓΓΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ  
  ΚΥΡΙΑΚΗ     23/11/2014 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΦΟΥ--Α.Σ. ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ ΜΑΡΑΚΑΝΑ 14.30 ΣΤΕΦΑΝΟΣ Χ''ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΣΠΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ ΖΑΒΡΟΣ
  ΚΑΤΩ ΠΥΡΓΟΣ ΤΥΛΛΗΡΙΑΣ--ST. GEORGES F .C. ΠΥΡΓΟΥ 14.30 ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  
  ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΘΕΛΕΤΡΑΣ--F .C. ΜΑΝΔΡΙΩΝ ΓΙΟΛΟΥΣ 14.30 ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΤΣΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
  Α.Ε.Ν. ΤΙΜΗΣ--Α.Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ ΜΑΝΔΡΙΩΝ 14.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΨΥΛΛΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΗΓΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΥΪΔ
   

alexander college banner 2alexander college banner 2

   

Φωτογραφικό Αρχείο

   

logo zaggoulos

   

Α' Κατηγορία 2018-2019  

   

coffeebrands banner

   

pasalimani banner

   

Β' Κατηγορία 2018-2019  

   

TASTY LOGO

   

logo vector pantone

   

Σαν Σήμερα  

Σάββατο, 11 Δεκεμβρίου 2010
Α.Ε. Κοίλης 3:3 Αγαπήνωρας/Κίνηση
ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς 3:0 Ένωση Μεσόγης/Μέσα Χωριό
Α.Ε. Αμπελίτης 2:1 Α.Ε.Ν. Τίμης
Μιλτιάδης Τάλας 2:4 Ποσειδώνας Γιόλου
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 3:0 Α.Ε. Πωμού
Κυριακή, 11 Δεκεμβρίου 2011
Αναγέννηση/Ελπίδα 3:0 Ποσειδώνας Γιόλου
Warriors F.C. 2:4 Κ.Ν. Περιστερώνας
Α.Σ. Αναρίτας 0:6 St. Georges F.C.
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 3:0 ΑΕΤΟΣ Πάφου
Α.Ε. Πωμού 0:3 Α.Π.Ο. Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας
Δημητράκης Αργάκας 3:0 Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας
Δικέφαλος Θελέτρας 0:4 Προμηθέας Μουτταλλου
Κυριακή, 11 Δεκεμβρίου 2016
Α.Ε. Παναγιάς 1:2 St. Georges F.C.
Α.Ε.Ν. Τίμης 1:1 Δικέφαλος Θελέτρας
Ακρίτας Χλώρακας Β 2015 2:1 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου
Α.Π.Ο. Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 0:2 Αναγέννηση/Ελπίδα
Δευτέρα, 11 Δεκεμβρίου 2017
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 2:3 Αφροδίτη Γεροσκήπου
   
© 2011 Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Αγροτικών Σωματείων Πάφου