ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
   

logo vector pantone george xenia

   

logo vector pantonelogo vector pantone

   
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Α΄   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ   2014/2015 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   7Η  
  ΣΑΒΒΑΤΟ     22/11/2014 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
  Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΣ--ΚΟΛΩΝΗ/ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C. ΑΡΜΟΥΣ 14.30 ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
  Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ--ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ ΑΜΠΕΛΙΤΗ 14.30 ΤΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΑΧΜΕΤ ΑΛΗ ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ
  Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ--Α.Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ ΜΑΝΔΡΙΩΝ 14.30 ΚΩΣΤΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ--ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 14.30 ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΝΤΡΕΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΥΡΠΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  Α. Ε. Ν. ΧΛΩΡΑΚΑΣ--ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΧΛΩΡΑΚΑΣ 14.30 ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΤΣΑΛΗΣ ΑΝΤΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
  ΚΥΡΙΑΚΗ     23/11/2014 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
  ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ--ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 14.30 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΑΧΜΕΤ ΑΛΗ ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ
               
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   B΄   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ   2014/2015 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   5Η  
  ΣΑΒΒΑΤΟ     22/11/2014 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
  Κ.Ν. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΤΣΑΔΑΣ--Α.Ε. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΣΠΟΡΤΙΒΟ 14.30 ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΟΥΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΠΕΤΡΟΥ  
  Α.Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.--Α.Π.Ο.Π. ΛΕΜΠΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΠΑΦΟΥ 14.30 ΣΤΕΛΙΟΣ ΖΑΓΓΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ  
  ΚΥΡΙΑΚΗ     23/11/2014 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΦΟΥ--Α.Σ. ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ ΜΑΡΑΚΑΝΑ 14.30 ΣΤΕΦΑΝΟΣ Χ''ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΣΠΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ ΖΑΒΡΟΣ
  ΚΑΤΩ ΠΥΡΓΟΣ ΤΥΛΛΗΡΙΑΣ--ST. GEORGES F .C. ΠΥΡΓΟΥ 14.30 ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  
  ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΘΕΛΕΤΡΑΣ--F .C. ΜΑΝΔΡΙΩΝ ΓΙΟΛΟΥΣ 14.30 ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΤΣΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
  Α.Ε.Ν. ΤΙΜΗΣ--Α.Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ ΜΑΝΔΡΙΩΝ 14.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΨΥΛΛΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΗΓΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΥΪΔ
   

Φωτογραφικό Αρχείο

   

ppa autocrash ltd banner

   

Α' Κατηγορία 2018-2019  

   

pasalimani banner

   

Β' Κατηγορία 2018-2019  

   

Σαν Σήμερα  

Σάββατο, 17 Οκτωβρίου 2009
Κισσός 4:4 Ποσειδώνας Γιόλου
Α.Π.Ο.ΕΛ. Πάφου 2:0 ΑΠΕ/Αετός Αγ. Μαρινούδας
Δικέφαλος Θελέτρας 1:4 ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας
Α.Σ. Αναρίτας 0:8 Αγαπήνωρας/Κίνηση
Αναγέννηση/Ελπίδα 7:0 Κ.Ν. Άρμου
Ένωση Μεσόγης/Μέσα Χωριό 0:1 Δημητράκης Αργάκας
Κυριακή, 17 Οκτωβρίου 2010
Κίνηση Νέων Έμπας 8:2 Μιλτιάδης Τάλας
Δικέφαλος Θελέτρας 6:1 Α.Ε.Ν. Τίμης
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 2:2 Κ.Ν. Άρμου
Α.Σ. Αναρίτας 2:4 ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς
Κ.Ν. Περιστερώνας 3:0 Ένωση Μεσόγης/Μέσα Χωριό
Α.Π.Ο.ΕΛ. Πάφου 0:3 St. Georges F.C.
ΑΠΕ/Αετός Αγ. Μαρινούδας 0:3 ΠΑΣ Χολετριών
Σάββατο, 17 Οκτωβρίου 2015
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 0:3 Μιλτιάδης Τάλας
Α.Ε.Ν. Τίμης 0:7 Αναγέννηση/Ελπίδα
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 2:0 Α.Ε. Αμπελίτης
Προμηθέας Μουτταλλου 6:1 Κ.Ν. Άρμου
Γεροσκήπου F C 3:0 Ποσειδώνας Γιόλου
   
© 2011 Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Αγροτικών Σωματείων Πάφου