ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
   
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ   2013/2014   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   11Η  
  ΣΑΒΒΑΤΟ       14/12/2013    ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
  Α.Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ--ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ ΜΑΝΔΡΙΩΝ 14.30 ΤΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΚΩΣΤΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ  
  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ--Α.Ε. ΠΩΜΟΥ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 14.30 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΤΡΙΤΖΙΩΤΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ  
  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΣ--Κ.Ν. ΑΡΜΟΥΣ ΓΙΟΛΟΥΣ 14.30 ΣΑΒΒΑΣ ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΒΙΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ ΖΑΓΓΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
  ΠΕΓΕΙΑ F.C. --ΠΑΣ ΠΕΓΕΙΑ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 17.30 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
  ΚΥΡΙΑΚΗ     15/12/2013 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
  Α.Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ--ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΑΜΠΕΛΙΤΗ 14.30 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ ΠΟΛΥΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΖΑΒΡΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   B΄   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ   2013/2014 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   8Η  
  ΣΑΒΒΑΤΟ       14/12/2013    ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
  ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ--ΠΥΡΓΟΣ ΤΥΛΛΗΡΙΑΣ ΤΙΜΗΣ 14.30 ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΧΜΕΤ ΑΛΗ ΚΩΣΤΑΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
  ΑΠΟΠ ΛΕΜΠΑΣ--Κ.Ν. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΤΣΑΔΑΣ ΤΑΛΑΣ 14.30 ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΟΥΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΦΟΥ--ΑΕΝ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Γ.Σ.ΚΟΡΟΙΒΟΣ 14.30 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΚΟΥΡΣΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΙΣΤΕΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΥΪΔ
  ΚΥΡΙΑΚΗ     15/12/2013 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
  Α.Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ--ΚΟΛΩΝΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΑΕΠ 14.30 ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑ ΤΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΣΠΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝ ΙΩΑΝΝΟΥ
  ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΘΕΛΕΤΡΑΣ--F C ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΟΥ ΓΙΟΛΟΥΣ 14.30 ΑΧΜΕΤ ΑΛΗ ΣΑΒΒΑΣ ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  Α.Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ--ST. GEORGES F.C. ΑΝΑΡΙΤΑΣ 14.30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΡΚΟΥ ΑΝΤΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
   

Φωτογραφικό Αρχείο

   

logo zaggoulos

   

Α' Κατηγορία 2018-2019  

   

pasalimani banner

   

Β' Κατηγορία 2018-2019  

   

TASTY LOGO

   

logo vector pantone

   

Σαν Σήμερα  

Σάββατο, 21 Νοεμβρίου 2009
Α.Ε.Ν. Τίμης 2:3 Α.Ε. Αμπελίτης
Κίνηση Νέων Έμπας 4:0 Α.Σ. Αναρίτας
Κ.Ν. Περιστερώνας 1:3 Αγαπήνωρας/Κίνηση
Αναγέννηση/Ελπίδα 0:4 Ποσειδώνας Γιόλου
Κ.Ν. Άρμου 0:5 Φοίνικας
Κυριακή, 21 Νοεμβρίου 2010
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 2:3 Μιλτιάδης Τάλας
Δικέφαλος Θελέτρας 0:1 Α.Π.Ο. Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας
Α.Π.Ο.ΕΛ. Πάφου 0:3 Α.Ε. Αμπελίτης
Κ.Ν. Περιστερώνας 1:3 ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς
Προμηθέας Μουτταλλου 1:1 Κ.Ν. Άρμου
Α.Ε. Πωμού 0:7 Αναγέννηση/Ελπίδα
Αγαπήνωρας/Κίνηση 1:2 Κίνηση Νέων Έμπας
Α.Ε. Κοίλης 1:4 Δημητράκης Αργάκας
Σάββατο, 21 Νοεμβρίου 2015
Α.Σ. Μανδριών 3:0 ΠΑΣ Αστέρας Πάφου
Α.Ε. Παναγιάς 1:2 Ακρίτας Χλώρακας Β 2015
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 2:1 Δικέφαλος Θελέτρας
Προμηθέας Μουτταλλου 2:1 Ποσειδώνας Γιόλου
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 1:0 Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας
Μιλτιάδης Τάλας 1:1 Αναγέννηση/Ελπίδα
Α.Ε.Ν. Τίμης 0:11 Γεροσκήπου F C
   
© 2011 Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Αγροτικών Σωματείων Πάφου