kipos edem banner

   

dietites

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ    2017/2018  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    11H  
                 
ΣΑΒΒΑΤΟ   6/1/2018 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ  Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 14:30 ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΝΤΡΕΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015   ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ MAIN PLAY 14:30 ΣΤΕΛΙΟΣ ΖΑΓΓΟΥΛΟΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ ΠΟΓΙΑΤΖΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΥΪΔ
ΚΥΡΙΑΚΗ   7/1/2018 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ  Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ   ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 14:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Χ΄΄ΝΙΚΟΛΑΣ
ST GEORGES F.C.   ΠΑΣ ΚΑΤΩ ΠΥΡΓΟΣ - ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ MAIN PLAY 14:30 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΤΡΙΤΖΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ   Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ ΚΟΥΚΛΙΩΝ 14:30 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΖΑΒΡΟΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ   8/1/2018 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ  Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.   Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ ΚΟΥΚΛΙΩΝ 18:30 ΘΩΜΑΣ ΔΙΑΚΟΣ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ ΚΩΣΤΑΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
                 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ    2017/2018  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    7Η  
                 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   5/1/2018 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ  Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ   Α. Σ. ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 18:30 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
   

alexander college banner 2alexander college banner 2

   

Φωτογραφικό Αρχείο

   

ppa autocrash ltd banner

   

logo zaggoulos

   

Α' Κατηγορία 2018-2019  

   

coffeebrands banner

   

pasalimani banner

   

Β' Κατηγορία 2018-2019  

   

TASTY LOGO

   

logo vector pantone

   

Σαν Σήμερα  

Σάββατο, 19 Ιανουαρίου 2013
Κ.Ν. Άρμου 2:4 Α.Ε. Αμπελίτης
Α.Ε. Γεροσκήπους 1:0 St. Georges F.C.
Προμηθέας Μουτταλλου 2:3 Αναγέννηση/Ελπίδα
Ποσειδώνας Γιόλου 5:1 Αγαπήνωρας/Κίνηση
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 2:1 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας
Κυριακή, 19 Ιανουαρίου 2014
Γεροσκήπου F C 0:0 Δικέφαλος Θελέτρας
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 3:0 F.C. Προμηθέας Μουττάλου
Α.Ε. Αμπελίτης 1:1 Αναγέννηση/Ελπίδα
Α.Π.Ο. Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 5:3 Κ.Ν. Άρμου
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 1:6 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου
   
© 2011 Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Αγροτικών Σωματείων Πάφου