ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ    2011/2012  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    23Η
ΣΑΒΒΑΤΟ     10/3/12    ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ  Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ--ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΘΕΛΕΤΡΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 15.30 ΠΑΝΙΚΟΣ ΚΑΛΟΖΩΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΤΣΑΛΗΣ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑ ΑΝΤΡΕΑΣ ΖΑΒΡΟΣ
ΠΑΟΚ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ--ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΡΓΑΚΑΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 15.30 ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΙΩΑΝΝΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ     11/3/12 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ  Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΓΑΠΗΝΟΡΑΣ--ΠΑΣ ΧΟΛΕΤΡΙΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΑΕΠ 10.30 ΑΝΤΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΤΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Κ.Ν. ΑΡΜΟΥΣ--ΚΙΝΗΣΗ Ν. ΕΜΠΑΣ ΑΡΜΟΥΣ 15.30 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Χ΄΄ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΣ--ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ ΓΙΟΛΟΥΣ 15.30 ΤΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑ ΡΟΒΕΡΤΟΣ ΚΩΣΤΑ ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Α.Ε. ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΣ--ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΣ 15.30 ΚΩΣΤΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Χ΄΄ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΙΣΤΕΝΤΗΣ
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓ.ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ--Α.Ε. ΠΩΜΟΥ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 15.30 ΑΧΜΕΤ ΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΒΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ    2011/2012  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    21Η
ΣΑΒΒΑΤΟ     10/3/12    ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ  Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α.Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ--ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΦΟΥ POSTO SPORTIVO 15.30 ΣΑΒΒΑΣ ΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Χ΄΄ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ--Κ.Ν. ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑΣ ΑΜΠΕΛΙΤΗ 15.30 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΤΡΙΤΖΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΙΣΤΕΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΣ ΠΕΓΕΙΑ--ΠΥΡΓΟΣ ΤΥΛΛΗΡΙΑΣ ΠΕΓΕΙΑΣ 15.30 ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΤΣΑΛΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΤΖΙΑΣ
Α.Ε.Ν. ΤΙΜΗΣ--ΑΕΤΟΣ ΠΑΦΟΥ ΤΙΜΗΣ 15.30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΙΣΤΕΝΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΥΪΔ
ΚΥΡΙΑΚΗ     11/3/12 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ  Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Κ.Ν. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΤΣΑΔΑΣ--ST GEORGES F.C. ΠΟΣΤΟ  ΣΠΟΡΤΙΒΟ 10.30 ΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΥΡΠΟΥΡΑΣ ΠΟΛΥΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
   

Φωτογραφικό Αρχείο

   

Α' Κατηγορία 2017-2018  

   

Β' Κατηγορία 2017-2018  

   

Σαν Σήμερα  

Δεν υπήρξαν αγώνες Σαν Σήμερα!
   

Εκδηλώσεις  

Δεν υπάρχουν προγραμματισμένες εκδηλώσεις
   
© 2011 Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Αγροτικών Σωματείων Πάφου